Koso Cylinder Head Temperature Sensor - 10mm [MPN: K1000R10]
Skip to product information
Brand: Koso MPN: K1000R10
Sold out
Ships same day
Out of stock
Cylinder Head Temperature Sensor
  • For 10mm or 14mm cylinder head studs
  • Also available with waterproof JST connector
ColorBlack / Red / White
Diameter0.39"
Dimensions6 in x 3 in x 1 in