Cometic Oil Pump Body Gasket [MPN: C9383-010]
Skip to product information
Brand: Cometic MPN: C9383-010
Est Arrival: May 15–19
Ships same day
In stock
Replacement Gaskets — Oil Pump Body
  • High-quality products for long-term reliability
  • Manufactured from premium fuel-resistant materials that will not creep, crack or become brittle
  • Gaskets available in multiple types to best suit the intended application
Dimensions7 in x 6 in x 0 in
MaterialMade of Viton / Rubber / Steel
MPNC9383-010
MPN Alt 0934-1651, cgsC9383-010, 919729
Product NameGasket
Thickness0,010" / 0,25 mm (0,010") / 0.25 mm