Bolt MC Hardware Aluminum Works Washers 18mm - 10/Pack [MPN: 2009-AWW.18]
Skip to product information
1 of 6
Brand: Bolt MC Hardware MPN: 2009-AWW.18
Est Arrival: May 16–20
Ships same day
In stock
These M6 Aluminum Works Washers can go anywhere a standard 18mm-25mm washer fits. Place them on radiators, front fender mounts, or the gas tank mount. Made from 6061 aluminum. Package of 10. Silver only.
Dimensions4 in x 3 in x 1 in
MPN2009-AWW.18
MPN Alt 500223, 020-00143, 2404-1062
Product TypeHardware/Fasteners/Fittings
Weight0 lb 1 oz